Co jest konieczne dla noworodka?

Co jest konieczne dla noworodka?

Narodziny dziecka, zwłaszcza pierwszego dziecka, są związane z masą obaw i zmartwień. Jak mijają pokolenia, trzeba wziąć do szpitala, trzeba umieścić w dziecku, co do kupowania rzeczy dziecka, i tak dalej. D., i tak dalej. N. Im bliżej daty dostawy, tym bardziej Twój niepokój, jeśli nie panikować.
Co jest konieczne dla noworodka?

Z pierwszych słów chcę spokojnie uspokoić moją przyszłą matkę. Martwi się o to, czego brakowało, to resztki ubiegłego stulecia. Wtedy matki mają prawo do posiadania próżności – deficyt towarów, zakupy określono harmonogram i placówki medyczne kolej. A krewni musieli zabrać ze sobą szpital, a nie burza.

Dziś w 21 wieku, w wielu miastach żądana instancja pracują całą dobę, wybór towarów jest tak wielka, że ​​po prostu nie będzie niezauważone przez użytkownika. I według ojców macierzystych ojców domów i innych krewnych można teraz poruszać się w ciągu całego dnia roboczego, a to dotyczy nie tylko do izb zapłaconych. Dlatego też, nawet jeśli coś zapomniałeś, nigdy nie jest za późno, aby uzyskać kogoś, kto pobierze opłatę. Są skrajne sytuacje, ale myślę, że nawet jest wyjście.

Następny punkt pozbędzie się przesądów. Być może nie warto kupować łóżeczka w pierwszym trymestrze, ale nie warto też nakręcać głowy różnymi znakami. Pamiętaj, że wszystkie znaki zostały wymyślone przez ludzi wiele wieków temu, ze względu na brak wykształcenia i niemożność wyjaśnienia naukowo tych lub innych sytuacji. Niektórzy pochodzili z „warunków pogodowych naturalnych”, niektóre z powodu powiązań terytorialnych. Nadal istnieją oznaki, które można by powiedzieć, „zastraszanie” młodych, w celu uczynienia ich posłusznymi. I wszystko inne – od czystej analfabetyzmu lub, jak mówią, „ciemności”. Od dawna za ten czas, ale wszyscy jesteśmy zależy od jakiejś woli, dodatkowo, jeśli jesteś wierzący, musisz zrozumieć, że to wszystko jest przesąd.

Wreszcie zwracamy się do naszego głównego zadania – dbając o dziecko, przyjrzymy się bliżej wszystkim. Tutaj chcę natychmiast określić ten punkt – nie daj się nabrać na zakupy ubrań dla dziecka, bo wszystko to płucze się, żelazo i układa. Dzieciak jest dosyć, a połowa tego, co planujesz kupić, a ty, jak mówią, nie wpakuj się w pieluszki.
Odzież

Raspashonki z zamkniętymi uchwytami – 2-3 kawałki (bardziej wygodne zadrapania), ryoshonki z otwartymi uchwytami. Sliders – wszystko zależy od tego, jak odnosić się do jednorazowych pieluch, a jeśli zdecydujesz się zrobić bez nich, trzeba będzie wiele suwaków, począwszy od 15 sztuk. A jeśli jesteś spokojny z powodu tego, że dziecko nosi pieluchę jednorazową, liczba suwaków można bezpiecznie podzielić na dwie.

Rozważ kupowanie suwaków bardziej szczegółowo. Do miesiąca, podczas gdy dziecko jest w pozycji leżącej, suwaki są tak dobre, jak pieluszki, a bez. Ale jak tylko dziecko zaczyna poruszać rękami i nogami, jak się wydaje, z racji swojej nazwy, maluchy zaczynają się przesuwać w kierunku pięty, więc dziecko cały czas na wpół ubrana, na wpół ubrany. Niektóre moms po miesiącu preferują majtki suwakowe, nie poślizgają się i mają bardziej watchable wygląd. Ale majtki potrzebują skarpetek, par 5 lub 6, nie mniej, ponieważ. Ten rodzaj odzieży ma właściwość dzielenia na części i wymazywania pojedynczo. Nadal są suwaki o szerokim pasie, takie poślizgi znacznie rzadziej.

Pod pieluszką są bardzo wygodne majtki na paskach, brakuje trzech lub czterech sztuk. Bonnetki – 2 cienkie i jedno ciepłe. Z biegiem czasu, wiele matek czyste czapki i dziwnego – ciepły kapelusz czapka powinna nosić , więc dziecko jest mniej pocenie się i po prostu zamknięte uszy i czoło. Więcej: sklep internetowy Banaby.

Reklamy